Farma Artystów to prywatny żłobek o profilu przyrodniczo – artystycznym.

Mieścimy się w wolnostojącym domu z pięknym ogrodem, w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku ruchliwych ulic, zaledwie 3 minuty drogi od Miasteczka Wilanów, przy zacisznej ulicy Europejskiej.

Farma Artystów zapewnia dzieciom niezwykłą możliwość obcowania ze zwierzątkami – jest z nami chomik, króliki, kurki Silki i kogut. Oczywiście wszystkie nasze zwierzątka mają swoje domki, a dzieci mogą je bezpiecznie obserwować np. podczas karmienia.  

Każda mama i każdy tata doskonale wiedzą, że pierwsze lata życia malucha to okres absolutnie wyjątkowy i magiczny. Dlatego robimy wszystko, aby czas spędzony w naszym żłobku był dla dzieci miłym i radosnym doświadczeniem. Oferujemy domową atmosferę, doskonałe warunki dla dzieci i kilka pięknie udekorowanych i wyposażonych sal o łącznej powierzchni 200 metrów kwadratowych. Jesteśmy zwolennikami zdrowego żywienia, dlatego nasze dzieci mogą codziennie liczyć na naturalne, pyszne posiłki. Co jeszcze robimy na Farmie Artystów? Spędzamy czas na świeżym powietrzu, słuchamy muzyki, śpiewamy i tańczymy. Rozwijamy zdolności manualne, pobudzamy kreatywność poprzez różnorodne zajęcia plastyczne. A rodzicom zapewniamy komfort, spokój i bezpieczeństwo dla ich najmniejszych pociech.

Dlaczego warto wybrać Farmę Artystów?

Zajęcia artystyczne

U nas dzieci nigdy się nie nudzą! W naszym planie dnia zawsze znajdujemy czas na rozmaite zabawy plastyczne i muzyczne, które rozbudzają kreatywność maluchów oraz są kwintesencją zasady „uczyć bawiąc”.

Dogodna lokalizacja

Farma Artystów mieści się w spokojnej okolicy, przy ul. Europejskiej 14C w centralnej części warszawskiego Wilanowa.

Zdrowe posiłki

Zdrowe żywienie to nasza pasja, którą staramy się dzielić z innymi. Dlatego w naszym Żłobku dajemy dzieciom posiłki składające się tylko ze zdrowych i świeżych składników. Czasami nawet z naszego własnego ogródka.

Zwierzątka

Zwierzęta są ważne w rozwoju dziecka – kontakt z nimi uczy dzieci m.in. empatii i odpowiedzialności. Dzieci uwielbiają naszą kózkę (miniaturkę), króliki, kury i chomika. Nadają one naszemu Żłobkowi wyjątkowego, sielskiego klimatu.